دکتر لیپوماتیک

درباره کلینیک دکتر لیپوماتیک

_

کلینیک دکتر لیپوماتیک مرکز تخصصی مشاوره و جراحی لاغری با تیمی متشکل از جراحان متخصص و فوق تخصص جراحی زیبایی آماده ارائه هرگونه خدمات لاغری و زیبایی و مشاوره رایگان در زمینه جراحی لاغری و زیبایی می باشد. کلینیک دکتر لیپوماتیک یکی از پیشرفته ترین و بروز ترین کلینیک های لاغری در ایران می باشد که در این کلینیک کلیه خدمات جراحی زیبایی با رعایت استانداردهای روز دنیا انجام می شود.

هدف ما در درجه اول جلب رضایت شما عزیزان می باشد تا بتوانید زیبایی و جوانی خود را به بهترین نحو ممکن حفظ نمایید. تیم حرفه ای دکتر لیپوماتیک با سال ها تجربه جراحی و صد ها نمونه کار موفق آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کلینیک دکتر لیپوماتیک تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

مهارت های ما

_

ما در کلینیک دکتر لیپوماتیک با بهره گیری از تجهیزات روز دنیا و کادر جراحی حرفه ای و صدها نمونه کار موفق به شما اطمینان خاطر می دهیم که پس از جراحی نتیجه دلخواه و مورد نظر خود را مشاهده خواهید کرد ، بنابراین می توانید بدون هیچ گونه نگرانی و استرس از خدمات دکتر لیپومایتک بهره مند شوید.

100%

لیپوماتیک

98%

لیپوساکشن

99%

جراحی بینی

98%

پروتز سینه

97%

تزریق ژل