لیپوماتیک زیر بغل

لیپوماتیک زیر بغل

بسیاری از افراد همیشه از انباشت چربی زیر بغل خود رنج می برند. این چربی ها که پس از اضافه وزن در حد فاصل بازو و سینه قرار می گیرند را می توان با استفاده از روش لیپوماتیک زیر بغل، برطرف نمود. این دسته از چربی های اضافی، هم در خانم ها و هم در آقایان وجود دارد. اما خانم ها نسبت به آقایان بیشتر از این مسئله رنج می برند. 

حذف چربی های زیر بغل با استفاده از روش لیپوماتیک 

لیپوماتیک زیر بغل روشی ساده و مطمئن برای برطرف کردن چربی های زیر بغل به شمار می رود. در عمل لیپوماتیک که توسط دکتر لیپوماتیک انجام می شود، لوله باریکی با نام کانولا وارد بدن شده و پس از چرخش و ایجاد لرزش در قسمت چربی بدن، آنها را از بدن خارج می کند. 

عمل لیپوماتیک بهترین و موثرترین روش برای رسیدن به لاغری موضعی است. برای انجام عمل لیپوماتیک زیر بغل لازم است حتما به پزشک متخصص مراجعه شود. پزشک با ایجاد برش های 2 الی 6 میلیمتری در زیر بغل، لوله کانولا را وارد بافت های چربی می کند. 

پس از آن لوله با انجام حرکات لرزشی، تمام بافت های چربی اضافی بدن را تخریب می کند. با جدا شدن بافت های چربی آنها را از بدن خارج می کند. بدون آنکه به رگ های عروقی و خونی آسیبی رسانده شود. برای خارج کردن این چربی های اضافی، به دستگاه مکش چربی نیاز است. 

در روش لیپوماتیک حتما این مسئله را در نظر داشته باشید که انتخاب کلینیک تخصصی و پزشک متخصص می توان در کاهش هزینه لیپوماتیک زیر بغل تاثیر گذار باشد. علاوه بر آن می توان از آسیب رسیدن به رگ های خونی و غدد عروقی نیز جلوگیری نمود. 

نحوه انجام عمل لیپوماتیک زیر بغل به چه صورت است؟

با توجه به مزایا و نتایج فوق العاده ای که جراحی لیپوماتیک در زیر بغل داشته است، بیماران زیادی از این عمل رضایت دارند. در این روش درمانی پزشک متخصص برش هایی به اندازه 2 الی 6 میلی متر در زیر بغل ایجاد می کند. تا قادر باشد لوله کانولا را وارد بدن و قسمتی که بافت چربی دارد نماید. 

لوله کانولا در قسمتی از بدن که دارای بافت چربی است، چرخش نموده و لرز ایجاد می کند. که این کار منجر می شود بافت های چربی ذخیره شده تخریب شده و از یکدیگر جدا شوند. در نتیجه با لیپوماتیک زیر بغل بافت های چربی  کم کم توسط دستگاه مکش از بدن تخلیه می شوند. تا در قسمت زیر بغل، لاغری ایجاد شود. 

یکی از مزیت های عالی استفاده از روش لیپوماتیک ناحیه زیر بغل آن است که سلول های چربی که تخریب شده و از بدن خارج می شوند را می توان برای حجم دهی دیگر قسمت های بدن همچون دست ها، لب ها، فرم دهی سینه، گونه و … استفاده نمود. 

لیپوماتیک زیر بغل چه مزایا و عوارضی دارد

میزان هزینه لیپوماتیک زیر بغل چقدر است؟ 

معمولا میزان هزینه لیپوماتیک بسته به دستگاه لیپولیز مورد استفاده، میزان چربی تخلیه شده و دستمزد پزشک متخصص محاسبه می شود. اگر بخواهیم هزینه این روش درمان لاغری را با روش های دیگر مقایسه نماییم، باید بگوییم نتیجه ای که از لیپوماتیک به دست می آید، با هزینه ان کاملا مطابقت می نماید. 

در کلینیک های مختلف، هزینه لیپوماتیک زیر بغل متفاوتی ممکن است دریافت شود. زیرا ممکن است در برخی کلینیک ها، پزشکان اقدام به دریافت هزینه بیشتری برای انجام لیپوماتیک نمایند. از این رو پیش از اقدام به لیپوماتیک، بهتر است به سراغ کلینیک معتبر و تخصصی دکتر لیپوماتیک روید. 

در این کلینیک کادر درمانی متخصص و باتجربه ای فعالیت دارند، که با مناسب ترین هزینه اقدام به لیپوماتیک می نمایند. می توانید شاهد نتیجه رضایت بخش لاغری با روش لیپوماتیک در این کلینیک باشید. 

مشاوره رایگان جراحی زیبایی در دکتر لیپوماتیک

کلینیک دکتر لیپوماتیک متشکل از بهترین و باتجربه ترین متخصص های جراحی زیبایی و کارشناسان زیبایی آماده ارائه مشاوره رایگان جراحی زیبایی و انواع خدمات جراحی زیبایی توسط متخصص ها و فوق تخصص های جراحی زیبایی می باشد. شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان جراحی زیبایی با شماره های 09364082477 و 09025153356 تماس بگیرید تا کارشناسان مرکز دکتر لیپوماتیک شما را به صورت رایگان راهنمایی نمایند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *